کانون فرهنگی و هنری هلال احمر

استقرار تیم های سیار سامانه حرکت های امدادی و بشردوستانه (سحاب) کانون دانشجویی هلال احمر دانشگاه کردستان در خوابگاه های دانشگاه کردستان به مناسبت هفته خوابگاه

کلیات
وضعیت: برنامه: مصوب (approved)
نوع: دیگر
موضوع: دیگر
مخاطبان بالقوه: همه
برگزاری
آغاز :
پایان :
وضعیت : گذشته
مکان برگزاری: خوابگاه های دانشگاه کردستان
معرفی:


استقرار تیم های سیار سحاب در خوابگاه های دانشگاه کردستان

با توجه به نامگذاری ۲۵ الی ۳۱ اردیبهشت ماه به نام هفته خوابگاه مدیران و پرسنل دانشگاه کردستان با همکاری کانون دانشجویی هلال احمر دانشگاه کردستان اقدام به بازدید و اعزام تیم های سیار سحاب نمودند.

به گزارش رابط خبری جمعیت هلال احمر استان کردستان شنبه ۲۵، اردیبهشت ماه جاری کانون دانشجویی هلال احمر دانشگاه کردستان به مناسبت هفته خوابگاه پنج اکیپ تیم های سیار سحاب، سامانه حرکت هایو  امدادی بشر دوستانه را به پنج خوابگاه دانشگاه کردستان اعزام کرد.

معاون پژوهشی دانشگاه کردستان در این بازدید اظهار داشت: هدف از این بازدید کاهش فاصله بین مسولان و دانشجویان و دریافت گزارش مشکلات و نقاط ضعف خوابگاه ها و مشکلات خود دانشجویان در راستای رفع، بهبود کیفیت و افزایش رضایت مندی آنان است.

دکتر عبدالله سلیمی در ادامه افزود:  کانون دانشجویی هلال احمر دانشگاه کردستان نیز با اعزام اکیپ های سیار با انجام تست قند خون و فشار خون میزان سلامتی دانشجویان را مورد سنجش قرار می دهند و طی گزارش و آمار  به مسولان اعلام می کنند تا در صورت لزوم پیگیری های لازم به عمل آید.

دبیر کانون دانشجویی هلال احمر دانشگاه کردستان نیز در حاشیه این بازدید گفت: به مناسبت هفته خوابگاه چهار اکیپ سیار برادران و یک اکیپ سیار خواهران تیم های سامانه حرکت های امدادی و بشر دوستانه (سحاب) به پنج خوابگاه تحت پوشش دانشگاه کردستان با هدف بررسی قند خون و فشار خون دانشجویان و در صورت لزوم ارایه مشاوره های لازم اعزام شده اند.

رضا اندیشه در ادامه افزود: طی این بازدیدها بیش از ۶۰۰ نفر از خدمات تیم های سحاب بهره مند شده اند و خوشبختانه میزان سلامتی دانشجویان بر اساس بررسی آمارها بسیار مناسب گزارش شده است.

وی در پایان از برگزاری مانور امداد و نجات در ایام باقی مانده هفته خوابگاه خبر داد و تصریح کرد: در راستای جذب دانشجویان و گسترش فعالیت های بشر دوستانه هلال احمر، کانون دانشجویی هلال احمر دانشگاه کردستان با همکاری جمعیت هلال احمر شهرستان سنندج مانور امداد و نجات، صعود و فرود و اطفا حریق در محل دانشگاه کردستان برگزار می نماید.

امجد هاشمی رابط خبری جمعیت هلال احمر استان کردستان

kurdishyouth@